klimatizacie chladenie o nas referencie kontakt
  heating
panaosnic
midea
lg
 
 
Partneri:

CARAU
 
 
 
Chladenie parou

chladenie parou Systém Steam Cooling pod vysokým tlakom vytláča vodu cez špeciálne trysky, ktorých rozmery sú menšie, ako 10 mikrónov. Takto vzniklú "hmlu z pary" nazývame chladenie parou. Môžeme prispôsobiť vonkajšiu teplotu a nastaviť správnu vlhkosť vzduchu.

Charakteristika systému Steam cooling

chladenie2Systém ponúka jednoduché, energeticky nenáročné a účinné riešenie pre vonkajšie /vnútorné/ chladenie a zvlhčovanie vzduchu. Steam Cooling je zvhlčovacie-aerosólové chladenie vzduchu. Špeciálnou tryskou vytláčaná voda vytvorí takzvanú ,,hmlu z pary“ a takto vzniknuté mikro čiastočky vody znižujú teplotu až o 10-12 °C.
Špeciálnosť trysky/hlavice spočíva v tvorbe kvapiek mikrónových rozmerov, ktoré pri dotyku s pokožkou pociťuje človek ako príjemné ochladenie.

Široké využitie v reštauračných zariadeniach, potravinárstvo, záhradkarstvo, vinárstvo, ovocie a zelenina, mäso a ryby, ...
Ďalšie informácie o konkrétnych výrobkoch sa dozviete na našich kontaktných miestach, kde vám radi ochotne a odborne poradíme pri správnom výbere zariadenia pre vaše potreby..
 
klimatizacieRAU.sk © 2011 by CHO1design